Останні новини

Як позбавитися паразитів

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Як позбавитися від непроханих і небажаних гостей в організмі

Інтерв’ю нашого кореспондента з практикуючим лікарем Шалітою Ніною Іванівною та Потапенком Сергієм Івановичем – одним з розробників антипаразитарної програми українського виробництва на вітчизняній сировині, компанії «CHOICE».

Потапенко Сергій Іванович та Шаліта Ніна Іванівна

– Дослідники стверджують, що більшість людей в усьому світі є носіями тих чи інших паразитів, причому досить часто паразити ці мешкають не тільки в кишківнику людини, яка про таких «гостей» нічого й не підозрює, а й у м’язових тканинах, крові і навіть в мозку і серці! Скажіть, це «страшилки жовтої преси» для легковірних чи дійсний стан справ?

– На жаль, це не страшилки. Дійсно, паразити здатні існувати майже у всіх органах людського організму, навіть найбільш важливих і, здавалося б, захищених, таких, як мозок або серце. Вони мають безліч пристосувань, що дозволяють намертво прикріпитися до тканин: зуби-пластинки з міцного хітину, дротяно-жорсткі волосинки, загострені гачки і навіть своєрідні «прищіпки». Звичайно, процес прикріплення й утримування на стінках органів досить серйозно травмує ці самі органи – це на додаток до того, що паразити постійно відбирають у нашого організму потрібні йому речовини, що надходять з їжею, перевантажують печінку своїми відходами, знижуючи імунітет і пригнічуючи життєдіяльність корисних мікроорганізмів. І таких паразитів в ослабленому організмі може збиратися безліч: від «малюків», видимих тільки в мікроскоп, до солітерів у 10 і більше метрів завдовжки.

– Але ж це, напевно, зовсім крайні випадки? Адже ТАК негативно впливаючи на організм, паразити не можуть залишатися непоміченими!

– Виявити паразитів, насправді, не так уже й складно, якщо знати, що шукати. Але в тім-то й річ, що шукають зазвичай зовсім не те! Присутність паразитів в організмі – причина виникнення безлічі захворювань, які сучасна медицина береться лікувати і почасти навіть успішно виліковує... але ненадовго. Причину ж бо не усунули! Або ж навпаки – похоплюємось тоді, коли вже надто пізно. Наприклад, хламідіоз часто протікає майже без симптомів. А потім, років у 40 – інфаркт!

Назвемо тільки деякі захворювання, спричинені діяльністю паразитів в організмі, що мають тривалі, часто непоправні наслідки:

Грибки – викликають цілий спектр захворювань, сприяють формуванню і розвитку онкології.

Лямблії – вражають печінку і викликають масу печінкових захворювань.

Аскариди – часта причина легеневих, підшлункових і кишкових захворювань.

Гострики – викликають велику кількість кишкових захворювань.

Трихомонади – призводять до захворювань сечостатевої системи, кишківника, ротової порожнини, крові, судин; сприяють розвитку діабету, артриту, розсіяного склерозу, псоріазу; можуть викликати інсульт, інфаркт і навіть рак!

Фасціольоз – часта причина виникнення алергій і гепатиту.

Асціолопсідоз – бере участь у формуванні та розвитку різноманітних онкологічних захворювань.

Хламідії – викликають безпліддя, розлад травлення, різноманітні ураження підшлункової залози (у тому числі і діабет), печінки і ведуть до інфарктів.

Токсоплазми – викликають багато каліцтва, вроджені захворювання у дітей, відставання в розумовому розвитку.

– А чи можна якось уберегтися від потрапляння паразитів в організм?

– Ну, може, й вдасться, якщо жити в якомусь окремому стерильному світі, позбавляючи себе багатьох звичайних людських радостей. Звичайно, дотримання елементарних правил гігієни (мити руки перед їжею, мити овочі і фрукти, не гладити всіх підряд собак і кішок) і звичайної обережності (добре просмажувати м’ясо, кип’ятити куплене на ринку молоко, не харчуватися шаурмою та біляшами з придорожніх яток) – необхідне, але навіть воно не вбереже вас від паразитів на 100 %. Адже мікроскопічними яйцями паразитів густо всипані ґрунт і водойми, ліси і підліски – вони приклеюються до наших підошов, прилипають до рук, осідають на наших улюблених грядках з ягодами, зеленню і коренеплодами. Та що там! Яйця паразитів здатні проникнути в людський організм навіть через повітря! Вони розносяться вітром, «подорожують» на лапках мух і комарів, прилипають до предметів, обсипають те, чим ми харчуємося.

Якщо ви не вегетаріанець, потрапляння паразитів в організм із м’ясними стравами, хоч би як ретельно вони були оброблені, також дуже ймовірне. А ще транспортним засобом для різних видів гельмінтів слугують домашні тварини, особливо кішки та собаки.

– Звучить страхітливо. Особливо лякає те, що найбільше ризикують, виходить, діти. Їм же обов’язково хочеться погладити бездомного котика, узяти до рота підібрану з асфальту «каку», а підліткам – придбати на кишенькові гроші сумнівної якості, але смачний чебурек.

– Ви навіть не уявляєте, наскільки Ви праві. Взагалі діти підліткового (та будь-якого, власне) віку і гігієна – речі рідко сумісні. А наслідки у їхньому випадку можуть бути набагато важчими, ніж коли йдеться про дорослу людину. Адже діяльність паразитів в організмі дитини перешкоджає нормальному розвитку нервової системи, а якщо паразити завдають шкоди тривалий час, це цілком може стати причиною розумової та фізичної відсталості. Більш того, наукою доведено, що 90 % дітей, які померли у віці до 5 років, померли саме від шкоди, завданої паразитами!

– Виходить, жодна людина в світі, незалежно від її віку та статусу, здоров’я й обережності, не може бути застрахованою від попадання в її організм паразитів?

– Саме так! Уявіть тільки, 80 % всіх існуючих захворювань або безпосередньо викликані паразитами, або є наслідком їхньої життєдіяльності в організмі! Паразити не мають нервової, серцево-судинної і дихальної систем, їхні репродуктивні органи працюють, як гігантська машина, викидаючи сотні тисяч дозрілих яєць у довкілля. Притому яйця будь-якого паразита пристосовані до довгого, дуже довгого очікування майбутньої жертви. Вони надзвичайно стійкі до зовнішніх впливів, до високих і низьких температур, вологи, посухи, агресивних рідин. У цьому паразитам немає рівних. Наприклад, яйця ціп’яка можуть зимувати під снігом і залишатися життєздатними до 9 місяців.

– Ну гаразд, паразити, схоже, й справді перемагають людину «на всіх фронтах», але ж не все так безнадійно? Адже можна ж цьому перешкодити? Власне, Ви саме тому й погодилися бути гостем нашого журналу, щоб розповісти читачам, що такі дієві бар’єри на шляху всюдисущих паразитів уже є.

– Так. Це антипаразитарна програма компанії «CHOICE», що була розроблена в результаті багаторічної праці українських медиків та біологів, які вивчали вплив як на людський організм, так і на кожен вид паразитів лікарських рослин та «прозерів» – пророслих зерен вівса, пшениці й кукурудзи. За створення якісно нового дієвого і водночас нешкідливого для людини продукту, який би поєднував ефективність хімічних препаратів і нешкідливість народних засобів, узялася команда однодумців, учених-фахівців в області терапії, кардіології, гастроентології, ендокринології, а також медики інших спеціальностей під керівництвом професора Лапшина В.Ф. Розробку та клінічні випробування проводила Національна Академія Медичних Наук України. У 2011 році програма у своїй категорії посіла перше місце у номінації «Кращий вітчизняний товар року».

– Це справляє враження. Компанія, що випускає даний продукт, називається «CHOICE», що англійською означає «вибір». Така назва, гадаю, не випадкова?

– Авжеж, ми справді хочемо нашою продукцією дати людям альтернативу. Дати можливість достойного ВИБОРУ. Адже які сьогодні є варіанти лікування в людини, що страждає від паразитарної інвазії?

Варіант перший – «лікуватися таблетками», тобто приймати лікарські препарати хімічного походження. Це дієвий і швидкий спосіб, але: знищені будуть не всі, а тільки деякі види паразитів, і тільки дорослі особини, а їх личинки і яйця залишаться – і заживуть ще краще в ослабленому хімією організмі. Бо ж зрозуміло, що ті таблетки не лише «гостей» убивають, а й нас підтруюють. А найстрашніше, що сучасні загальнодоступні антигельмінтні засоби дуже негативно впливають на центральну нервову систему, особливо дитячу, і при систематичному вживанні гальмують розумовий розвиток малюка. Про що мами, «допомагаючи» своїм дітям, навіть не здогадуються...

Варіант другий – народні методи. Зазвичай – це часник і насіння гарбуза. Смачно й корисно, але більше для профілактики та підвищення імунітету, бо спрацюють вони лише проти обмеженої кількості видів глистів у шлунково-кишковому тракті. А ось з серйознішими проблемами часничок та гарбуз навряд чи впораються.

Тож навіщо вибирати між шкідливим та неефективним, якщо можна застосувати препарат, що не має цих недоліків?

– У чому якісна відмінність розробленої Вами антипаразитарної програми?

– Найперше в тому, що вона заснована виключно на природних компонентах, а значить, практично не має протипоказань (за винятком, хіба, вагітності) та негативних побічних ефектів і сприяє нетоксичному виведенню паразитів та очищенню організму від продуктів їхньої життєдіяльності. Саме тому програма має статус «Рекомендовано», наданий АМНУ, причому рекомендують її не тільки дорослим, але й дітям – що, погодьтеся, дуже важливо, – і не лише власне при інвазії, а й з метою профілактики – що ще раз говорить про безпеку препарату.

Також програма сумісна з алкоголем, звичайно, в розумних межах, тобто вам не доведеться пропускати дні народження чи інші світські свята.

– Чи є якісь особливості прийому розробленого Вами препарату, складнощі проведення програми, з якими слід ознайомитися заздалегідь?

– Насправді схема прийому дуже проста і детально розписана в інструкції до препарату. Єдине, на чому хочеться акцентувати: бажано щодня випивати якомога більше води – для дорослого потрібний обсяг рідини складе 2-3 літри. Це сприятиме розрідженню калових мас і швидкому виведенню гельмінтів з організму. Власне кажучи, пити не менше 2-х літрів води щоденно (якщо немає проблем з нирками) рекомендують всі лікарі.

– А без води препарат працювати не буде?

– Ну як же, буде, звичайно! Але розумієте, м’якість дії препарату обумовлює необхідність повного виведення паразитів з організму, чому і сприяє вода.. Адже якщо роботу кишківника порушено (а таке при паразитарному зараженні трапляється часто), мертві паразити, їхні личинки і яйця можуть накопичуватися в організмі і отруювати його продуктами розпаду (викликаючи погане самопочуття і головні болі), а вцілілі особини цілком здатні відновлюватися – навіть багато місяців по тому... Під час прийому антипаразитарної програми 50% результату залежить від вживання достатньої кількості води.

– Як довго потрібно приймати антипаразитарну програму, якщо розраховуєш на якісний і тривалий результат?

– Повний курс дорослої антипаразитарної програми розрахований на 4 місяці.

– Так довго?!

– Бачите, наявність в тілі людини паразитів визначається не тільки наявністю дорослих особин, але і їхніх личинок і яєць, і при очищенні організму важливо захопити всі життєві цикли різних видів паразитів.

Відбувається такий процес: у перший місяць програма розправляється зі зрілими паразитами, а далі йде боротьба з личинками, які вийшли з кокона, але не встигли освоїтися і зміцніти.

Необхідно знати і розуміти, що місячний курс прийому будь-якого протипаразитарного комплексу (препарату), зокрема й хімічного, будь-якої фірми-виробника не позбавляє людину від паразитів на 100 %.

Для отримання бажаного результату необхідно куди триваліший час прийому – за спеціально розробленою лікарями схемою.

– А який бажаний результат у нашому випадку?

– Антипаразитарна програма компанії «CHOICE» уже довела свою результативність: 8 з 10 осіб її впливом задоволені і відчувають її ефективність. Люди бачать вирішення своїх проблем вже в перший місяць прийому програми – і це після тривалого і безрезультатного ходіння по лікарнях. Люди зізнаються, що звичайно в першу чергу йдуть з проблемою в районну поліклініку, а там часто все відбувається за стандартною схемою: якщо у вас болить голова, вам виписують таблетку від головного болю, але при цьому не намагаються знайти причину; якщо у вас алергія, то виписують мазь або ж якісь фармпрепарати, які можуть зняти на певний час симптоми, але за тиждень або місяць проблема з’являється знову.

Антипаразитарна програма не просто позбавляє від різних видів паразитів, вона допомагає вирішити цілу низку проблем – від печії до безпліддя.

– А якої думки про дію Вашого препарату люди, які погодилися випробувати на собі його вплив?

– Взагалі, досить багато людей розповідають нам про ефективність препарату, і не тільки ті, що брали участь у його випробуванні, а й просто звичайні покупці, що за порадою чи навмання купили його в аптеці і були вражені результатом.

Ми завжди відкриті для спілкування, нам можна зателефонувати, порадитися, поділитися своїми враженнями, пропозиціями, поскаржитися – якщо буде на те причина.

Отож якщо ви почали приймати антипаразитарну програму, і у вас виникли запитання, завжди є можливість зв’язатися з фахівцями в телефонному режимі і проконсультуватися:

(044) 332-30-31, (097) 406-30-31.

Однак для того, щоб ці свідчення надати пресі, потрібно, аби людина погодилася на публікацію своїх даних, а це, Ви розумієте, не кожен захоче робити. Тому на сторінках Вашого журналу ми можемо опублікувати лише незначну частину відгуків – просто аби читачі самостійно склали враження про дію програми.

 

Зозуля Олена Валеріївна, 29 років, м. Київ:

Були проблеми з печінкою болі в правому боці після прийому їжі, часті отруєння, важкість у шлунку.

Знала, що в мене хронічний гепатит, збиралася лікуватися, але я й подумати не могла, що всі проблеми – в паразитах, які сиділи в печінці і їли її, виводячи її потроху з ладу. За порадою подруги взяла на пробу одну частину антипаразитарної програми, потім – другу.

Результат: перші 4 дні були сильні болі в печінці, на п’ятий день вийшли паразити (лямблії), болі припинилися, поліпшилося самопочуття, перестало боліти в правому боці після прийому їжі, припинилися отруєння, важкість у шлунку минула.

Уперше за багато років нормально почала їсти м’ясо, млинці з сиром, а раніше після жирненького-солоденького були сильні болі.

Приймаю фітокомплекси й далі, крім того почала давати дітям і вже на третій день у них стали виходити гострики.

 

Трубицина Марія Василівна, 26 років, Черкаська обл.:

У сина був поганий апетит. Часто вранці його нудило після їжі, а іноді бувала блювота. Після обстеження були виявлені лямблії.

Почали приймати антипаразитарною програму.

Результат: після місячного прийому фітокомплексів при повторному обстеженні паразити не виявлені. Апетит у дитини покращився, нудота і блювота більше на турбують.

 

Биков Юрій, 22 роки, м. Київ:

За рекомендацією друга сім’ї я почав приймати комплекси «CHOICE» за програмою боротьби з паразитами. Я навіть не думав, що вони в мене є, абсолютно нічого не турбувало. Вирішив просто профілактику зробити.

Результат: через п’ять днів я аж налякався від того, скільки гостриків, виявляється, жило в моєму кишківнику. Зараз почуваюся чудово, буду й надалі робити профілактику організму, як і радять лікарі: 1-2 рази на рік.

Тепер я знаю точно, що ПРОФІЛАКТИКА – це необхідність. Навіть тоді, коли ти думаєш, що здоровий!

 

Мельник Ірина, 9 років, м. Новояворск (інформація від матері, Мельник Ольги):

Були проблеми: з самого народження дитина часто хворіла. Лікарі лікували за допомогою фармпрепаратів. У дитини розвинувся астматичний кашель, який вночі переростав у задуху. Хронічний цистит. Надмірна вага.

Почали приймати антипаразитарний комплекс із додатковими фітопрепаратами, які порадив лікар.

Результат: за 1,5 тижня кашель зменшився і поступово зник. В процесі лікування через кал виходили гострики, вийшла, якась «амеба» з коричневою кров’яною плямою розміром 6 на 5 см. Під час прийому фітопрепарату «Санклін» – виходив пісок і камінчики. Зайвої ваги дівчинка позбулася. Загальний стан значно покращився.

 

М’яка Олена Леонідівна, 33 роки, м. Кривий Ріг (пише про свою дитину):

У сина був слабкий імунітет; алергія – страждав алергією на кульбабу, амброзію, помідори, кавуни. Часті простудні захворювання, бронхіти, ускладнення ГРВІ. Дизбактеріоз, схильність до закрепів, темні кола під очима.

Приймали антипаразитарний комплекс та інші фітопрепарати протягом декількох місяців.

Результат: перестав хворіти простудними захворюваннями, став життєрадісним. На 2-3 день прийому почали виходити гострики, нормалізувалася робота кишківника.

 

Ісаєв Єгор, 12 років, м. Кривий Ріг

(інформація від матері):

Були проблеми: з 2, 5 років у дитини був виявлений хронічний гастродуоденіт, гострики. Хлопчик худий, погано їв і спав, часто мав неприємний запах з рота.

Узяли антипаразитарну програму.

Результат: налагодилася робота шлунково-кишкового тракту, зник запах з рота, покращився апетит, нормалізувався сон, позбулися гостриків. Помітно покращився загальний стан.

 

Манахова Дарина Михайлівна, 12 років, м. Дніпропетровськ (інформація від бабусі дівчинки).

Проблеми: часті простудні захворювання, безпричинні головні болі. Дитина бліда, втомлена. Ми подумали, що, можливо, це глисти, і вирішили провести профілактичне лікування.

Результат: за 2 місяці прийому антипаразитарної програми у дитини покращився апетит, нормалізувалася робота кишківника, покращився сон, простуд не було.

 

Ярошенко Данилко, 9 років, м. Голованівськ Кіровоградська обл. (пише мама дитини):

Були проблеми: голосно скреготав зубами вночі, часті бронхіти, ангіна, ОРЗ, іноді боліло в правому боці. Скаржився на швидку втомлюваність. Коли обстежили, виявили лямблії.

Застосували антипаразитарну програму.

Результат: через тиждень перестав скреготати зубами, не турбують болі в правому під ребер’ї, став більш активним, з’явився апетит, не хворіє простудними захворюваннями.

 

Інтерв’ю: Валентина Мелешко

 

Нові статті

10 листопада 2020
21 січня 2019
21 січня 2019
21 січня 2019
21 січня 2019

Пошук

Пошук