Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Лекція Юрія Івановича Шульги в Білорічинську на тему: що їсти щоб менше хворіти.

Юрій Іванович Шульга - володар Європейської медичної ліцензії, лауреат премії ім.Богомольця - вищої академічної медичної нагороди України, кандидат технічних наук. Послідовник методів відновлення здоров'я Академії Болотова Б.В. у лікуванні онкологічних захворювань, (м.Київ).

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

В даному відео, інтерв'ю чудової людини, учня Бориса Болотова - Юрія Івановича Шульги. Він ділиться секретами і тонкощами роботи бальзаму Болотова. Унікальний метод позбавлення від захворювань. Медицина Болотова, тема даного відео.

Tags:

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

 Зимові морози додають нашим щічкам здоров’я та рум’янцю, однак вони ж можуть завдати ніжній шкірі обличчя чималої шкоди: викликати лущення, а то й тріщини шкіри, купероз (видиму червону сіточку судин) – якщо ви не Дід Мороз, вам, звісно червоний ніс зовсім не потрібен. Сухе від опалювальних приладів повітря квартири та офісу має результатом пересихання та витончення шкіри, а брак вітамінів відразу позначиться на кольорі та тонусі обличчя.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Як позбавитися від непроханих і небажаних гостей в організмі

Інтерв’ю нашого кореспондента з практикуючим лікарем Шалітою Ніною Іванівною та Потапенком Сергієм Івановичем – одним з розробників антипаразитарної програми українського виробництва на вітчизняній сировині, компанії «CHOICE».

Потапенко Сергій Іванович та Шаліта Ніна Іванівна

– Дослідники стверджують, що більшість людей в усьому світі є носіями тих чи інших паразитів, причому досить часто паразити ці мешкають не тільки в кишківнику людини, яка про таких «гостей» нічого й не підозрює, а й у м’язових тканинах, крові і навіть в мозку і серці! Скажіть, це «страшилки жовтої преси» для легковірних чи дійсний стан справ?

Рейтинг користувача: 1 / 5

Активна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Діагностика та лікування

Постійні болі внизу живота й у попереку, частіше за все тупі, без абсолютно чіткої локалізації, іноді з «пекучим» компонентом. Вони виснажують, на деякий час знімаються анальгетиками, і знову посилюються після припинення дії ліків. Кожній десятій жінці знайомі перераховані вище симптоми. Хронічний тазовий біль складає 10% всієї патології, з якою жінки звертаються до гінеколога, а в деяких випадках, з огляду на безуспішність консервативної терапії, навіть піддаються невиправданому оперативному лікуванню.

Сторінка 1 із 2

Нові статті

10 листопада 2020
21 січня 2019
21 січня 2019
21 січня 2019
21 січня 2019

Пошук

©2021 журнал Українська Родина. Всi права застережено. Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволено лише за умови прямого, відкритого для пошукових систем гiперпосилання на адресу матеріалу. Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламної інформації. Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Web - ISSN 1819-9968; print - ISSN1819-995X. Ukraine, 02140, Kyiv-140, Revytskogo 44 app. 4. Template Design © JoomShaper.

Пошук