Зустрічайте № 2019-5-6, хоч і без диску, але змістовний, з добрими порадами.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

 Зимові морози додають нашим щічкам здоров’я та рум’янцю, однак вони ж можуть завдати ніжній шкірі обличчя чималої шкоди: викликати лущення, а то й тріщини шкіри, купероз (видиму червону сіточку судин) – якщо ви не Дід Мороз, вам, звісно червоний ніс зовсім не потрібен. Сухе від опалювальних приладів повітря квартири та офісу має результатом пересихання та витончення шкіри, а брак вітамінів відразу позначиться на кольорі та тонусі обличчя.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Як позбавитися від непроханих і небажаних гостей в організмі

Інтерв’ю нашого кореспондента з практикуючим лікарем Шалітою Ніною Іванівною та Потапенком Сергієм Івановичем – одним з розробників антипаразитарної програми українського виробництва на вітчизняній сировині, компанії «CHOICE».

Потапенко Сергій Іванович та Шаліта Ніна Іванівна

– Дослідники стверджують, що більшість людей в усьому світі є носіями тих чи інших паразитів, причому досить часто паразити ці мешкають не тільки в кишківнику людини, яка про таких «гостей» нічого й не підозрює, а й у м’язових тканинах, крові і навіть в мозку і серці! Скажіть, це «страшилки жовтої преси» для легковірних чи дійсний стан справ?

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Діагностика та лікування

Постійні болі внизу живота й у попереку, частіше за все тупі, без абсолютно чіткої локалізації, іноді з «пекучим» компонентом. Вони виснажують, на деякий час знімаються анальгетиками, і знову посилюються після припинення дії ліків. Кожній десятій жінці знайомі перераховані вище симптоми. Хронічний тазовий біль складає 10% всієї патології, з якою жінки звертаються до гінеколога, а в деяких випадках, з огляду на безуспішність консервативної терапії, навіть піддаються невиправданому оперативному лікуванню.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

З класичної літератури нам відомо, що у XVIII столітті родимки були ознакою жіночої привабливості, особливо серед французької аристократії. Прекрасні дами, які не мали родимок на обличчі, наліплювали спеціальні «мушки». Не цуралися цієї окраси навіть чоловіки. Ця традиція збереглася і до наших днів. Та, як доводить сучасна медицина, родимка – не така вже й безневинна природна прикраса. Почасти вони бувають навіть небезпечними для життя.

Отож, що таке родимки, яку небезпеку родимки можуть нести в собі та як від неї уберегтися, розповідає заслужений лікар України, д. м. н., професор, головний лікар Інституту дерматології і косметології ОЛЬГА БОГОМОЛЕЦЬ.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Мати, батько, діти

Народження дитини – це щонайбільша радість для батька-матері, діда-прадіда, всієї родини, родоводу. «Діти – то божа роса», – проголошує народна мудрість. Народні звичаї для вагітної жінки передбачають великий почуттєвий і раціональний кодекс поведінки, вчинків як вагітної, так і особливо тих близьких людей, які її оточують щодня, щомісячно до народження – у вік немовляти (дитина першого року життя).

Сторінка 1 із 2

©2020 журнал Українська Родина. Всi права застережено. Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволено лише за умови прямого, відкритого для пошукових систем гiперпосилання на адресу матеріалу. Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламної інформації. Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Web - ISSN 1819-9968; print - ISSN1819-995X. Ukraine, 02140, Kyiv-140, Revytskogo 44 app. 4. Template Design © JoomShaper.

Пошук