Звернення Ради Старійшин Українського козацтва

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Звернення Ради Старійшин Українського козацтва

Глибокоповажаний пане!

Над нашою Батьківщиною нависла смертельна загроза: ВРУ в грудні 2011 року 246-ма голосами прийняла в першому читанні Закон України «Про ринок земель», в цьому році вона збирається прийняти його повністю, а з 1 січня 2013 року розпочати розпродувати нашу землю.

Обґрунтування (мотивація) продажу землі обумовлюється цілим рядом чинників: економічним, політичним, соціальним, юридично-правовим, демографічним, геополітичним, глобалізаційним, екологічним. І по кожному з них продаж землі є невиправданим і недопустимим. Сьогодні вже очевидно, що влада неспроможна підняти економіку України і сяк-так «латає дірки» закордонними позичками та витрушуванням кишень бідних громадян. Намагання виправити фінансове становище та догодити кільком родинам мільярдерів штовхнуло її на злочинний антинародний крок – поспішно продавати українські чорноземи.

Внаслідок згубної державної політики в аграрному секторі економіки, земля, що всіх годує, стала приносити селянам одні збитки, і якась частина селян готова її позбутися. Облудно і цинічно влада заявляє, що, запровадивши продаж, вона забезпечує рівний доступ до цього найважливішого життєвого ресурсу всіх громадян України, хоча всім відомо, що землю можуть скупити лише кілька багатих родин. Вони і скуплять землю в українських селян за безцінь (вже називається ціна – 300 доларів за гектар), а невдовзі, прийнявши невелику поправку до закону, почнуть перепродувати її іноземцям вже за світовими цінами (10-20 тис. доларів за гектар). Нові господарі нашої землі остаточно знищать українське село, а прибравши до своїх рук продукти харчування, вони будуть визначати і кількість населення в наших містах.

Коли земля буде продана, всі усвідомлять, що їм, власне, і вийти вже нікуди, щоб не порушити право чужої власності і не бути застреленими, як це на так давно зробив депутат Лозинський. Нові власники землі залучать як наймитів лише одиниці наших людей, решта будуть зайві. Ще згодом вони, взагалі, зможуть завезти в Україну людей з інших країн. Це буде найбільша катастрофа для нашого народу і за наслідками жахливіша за татаро-монгольську навалу, колективізацію, голодомор і репресії. І нас тоді не врятує навіть всенародна революція – зовнішній світ оголосить український народ терористом і придушить революцію, бо ми добровільно продали свою землю, відповідно до своїх законів.

Поки що ми можемо відвернути катастрофу – не допустити продажу землі.

В інтересах українського народу змусити Верховну Раду України не запроваджувати в країні ринок землі. Тільки масовими, всенародними виступами можна змусити владу відмовитись від цього злочинного кроку.

У світі з кожним роком великим темпами зростає чисельність населення, відповідно, загострюється проблема з продуктами харчування – їх не вистачає. В цих умовах мала б стрімко зростати вага України. Хто володітиме продуктами харчування, той матиме чи не найбільший вплив на світову політику, вже не говорячи про економічні вигоди. Але, позбувшись землі, українці втратять все.

Українські чорноземи – це віковічна спадщина наших предків, які з незапам’ятних часів живуть на одному місці. І наша земля найкраща у світі не тому, що нам поталанило при якомусь розподілі. Висока якість орної землі – це результат важкої праці сотень поколінь українців і свідчення їх високої культури землеробства. Не можна допустити, щоб втратити цю безцінну спадщину.

Упродовж тисячоліть наші предки захищали її від завойовників, вона густо полита кров’ю українців і встелена їх могилами. Українська земля має належати українцям. Наш святий обов’язок зберегти її сьогодні і передати у спадок наступним поколінням, щоб вони мали де жити і народжувати дітей.

Земля – це не тільки наша годувальниця, це і місце нашого проживання. Разом із повітрям, водою і сонячним світлом вона утворює нам життєвий простір. Всі мають природне право на життєвий простір і це право не може бути привласнене окремою особою чи групою осіб.

Позбавити українців будь-якої складової життєвого простору – це позбавити право на життя, що суперечить як Конституції України так і всім міжнародним правовим актам, таким як Загальна Декларація Прав людини та Пакт про права людини проголошених ООН.

У всі часи, коли приходилось українцям йти на війну, вони говорили: «воювати за свою землю», «боронити свою землю». Сьогодні її у нас збираються відібрати шляхом продажу.

Історія людства вчить, що велике лихо очікує той народ, який ігнорує заповіти (застереження) своїх пророків. Ще наш національний пророк Т.Шевченко вважав великим злочином продавати землю.

Руйнування сільського господарства і зведення селянина до жебрацького стану, коли він змушений продавати свою землю, є нічим іншим, як механізмом витіснення українців з їх землі. Це захоплення нашого життєвого простору, це агресія. Ми постійно відступаємо і втрачаємо найважливіші національні цінності. Агресори відбирають нашу історію і нашу мову, без боїв ми віддаємо страхітливий по величині ясир – тисячі і тисячі наших дівчат самі їдуть закордон і продаються там в рабство. Сьогодні влада зазіхнула на останнє, що в нас залишилось – нашу землю.

Земля – це той рубіж, за який відступати не можемо і не маємо права ні перед нинішнім, ні перед майбутніми поколіннями українців.

Ми повинні примусити владу:

1. Заборонити продаж землі.

2. Назавжди оголосити землю всенародною власністю. Конституційно закріпити що власник землі може віддати землю лише державі, отримавши відповідну грошову компенсацію. Держава не продає землі, а надає в оренду і не більше 1-3 тис. га одній юридичній чи фізичній особі.

3. Заборонити будь-які механізми відчуження землі, які дозволяють виходу її із всенародної власності (дарування землі, застава за банківський кредит тощо).

4. Припинити тіньовий продаж, який існує, провести широкомасштабну перевірку фактів відчуження земельних ділянок і ліквідувати незаконні відчуження, окрім передач земельних ділянок у спадщину;

5. Відраховувати відповідний відсоток від орендної плати і спрямовувати його на соціальний розвиток села.

Запровадження продажу землі ми розцінюємо як злочинний крок у витіснення корінних жителів з їх споконвічних земель. Ми сприймаємо це як замах на життя і залишаємо за собою право на захист власного життя в будь-якій формі і будь-якими засобами.

Прадавній український звичай не дозволяє продавати землю. Заповіт наших предків із Велесової книги гласить: «Якщо чужинець зазіхав на твою землю набий йому її повну пащеку». В іншому місці записано «Землі чужої не брати, своєї не віддавати».

Панове козаки! Козацтво поставало в Україні на повну силу тоді, коли над українським народом нависала смертельна небезпека.

Козацтво завжди було захисником рідної землі.

Захист землі – це постійна місія козацтва, і ми – Старійшини просимо вас з честю виконати її, мобілізувавши на цю святу справу весь український народ.

 

ВАРТО ЗНАТИ:

Згідно із Конституцією України (Стаття 13), земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території

України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу.

Рада Старійшин Українського козацтва

©2021 журнал Українська Родина. Всi права застережено. Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволено лише за умови прямого, відкритого для пошукових систем гiперпосилання на адресу матеріалу. Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламної інформації. Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Web - ISSN 1819-9968; print - ISSN1819-995X. Ukraine, 02140, Kyiv-140, Revytskogo 44 app. 4. Template Design © JoomShaper.

Пошук