Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

  Коренеплід буряка чудово зберігається у свіжому вигляді цілий рік, не потребуючи соління чи консервації, тому в зимовий період він є незамінним продуктом для нашого організму, який ми навряд чи повністю наситимо вітамінами, споживаючи завезені звідкись з-за кордону ягоди й фрукти, якими завалені прилавки магазинів та ринків- вони хоч і привабливі на вигляд, але майже позбавлені смаку й запаху, а отже, поживності й користі.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

 Банош, як і бринзу, споконвіку готують виключно чоловіки, бо і вівчарство, і все, що з ним зв’язано, – справа чоловіча. Гуцули кажуть: те, що подають в ресторанах або барах, те, що готують вдома на плиті, називати баношем гріх. Бо ж справжній банош готують на вогні, щоб димом пропах і вогню набрався.

Нові статті

10 листопада 2020
21 січня 2019
21 січня 2019
21 січня 2019

Пошук

©2021 журнал Українська Родина. Всi права застережено. Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволено лише за умови прямого, відкритого для пошукових систем гiперпосилання на адресу матеріалу. Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламної інформації. Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Web - ISSN 1819-9968; print - ISSN1819-995X. Ukraine, 02140, Kyiv-140, Revytskogo 44 app. 4. Template Design © JoomShaper.

Пошук