Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

 

 

Жив-був собі хлопчик Гонько. Це його батько так назвав. Як тільки народився хлопчик і батько побачив його сині-пресині очі, схожі на цвіт гонько – рослини, яка росте попід шлях і яку ще називають Петрів батіг, то одразу й сказав на малюка Гонько. І був Гонько зростом як отой Петрів батіг при дорозі. А йому так хотілося якнайшвидше вирости, щоб батькові та матері допомагати і людям користь приносити. Але як це зробити, він не знав.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

 Шановні земляки, певне, кожен із нас з нетерпінням очікує весну. Бо й справді, вона така пречудова: Земля дарує щоразу дивовижні кольори. І наш світ від цих барв постає таким оновленим та гарним...

 Він оживає, бринить і розквітає в перших променях Сонця, у весняних світло-кольорових щедротах.

 А для нас, українців, весняні місяці – це ще й вшанування Матусі.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Перебуваючи тисячоліття в полоні чужої культури, слов’яни мало не втратили свою внутрішню сутність (своє «воймя»). Сьогодні, завдяки поверненню рідного світогляду, стають зрозумілими політичні маніпуляції словом як ідеологічною зброєю; стає зрозумілим і намагання деяких провідних мовознавців затемнити світлу назву слов’ян. Наприклад, російський вчений О. М. Трубачов, доктор філологічних наук, професор пише: «Если мы обратимся к современной научной литературе с вопросом: каков тип славянского этнонима? – мы не получим ответа» (Трубачев О. Н. «Ранние славянские этнонимы – свидетели миграции славян»). Дивовижно! Скільки наукоподібних гіпотез треба витворити, щоб у багатослів’ї втопити зерно істини.

Шляхами предків

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
Людина може помилятися, вибираючи свій шлях у житті, але провидіння – ніколи.
Свідчень такого сценарію долі стільки, скільки людей на світі, і героїня цих рядків – не виняток.

Нагороджена Орденом «Патріот України» за проявлений патріотизм та бездоганне служіння Україні, Медаллю «Флагман народної та нетрадиційної медицини» та грамотою комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я за вагомий внесок в утвердження і розвитку галузі нетрадиційної та народної медицини.

Нові статті

10 листопада 2020
21 січня 2019
21 січня 2019
21 січня 2019

Пошук

©2021 журнал Українська Родина. Всi права застережено. Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволено лише за умови прямого, відкритого для пошукових систем гiперпосилання на адресу матеріалу. Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламної інформації. Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Web - ISSN 1819-9968; print - ISSN1819-995X. Ukraine, 02140, Kyiv-140, Revytskogo 44 app. 4. Template Design © JoomShaper.

Пошук