Останні новини

Що посієш – те й пожнеш

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

 Ще в давнину люди помітили, що Місяць впливає на здоров’я людини і ріст рослин. Сучасні дослідження це підтвердили. А спостережливі садівники-любителі на практиці відчули, що облік фаз Місяця позначається на врожаї. Наприклад, дні нового чи повного Місяця не підходять для посівів, посадок і пересадок, це час відпочинку людини і рослин. У повний Місяць велика частина соків знаходиться у верхній частині рослини, в стеблі і плодах, а на молодика – у його підземній частині – бульбах і коренях.

 Рослини, плоди яких знаходяться над землею (овочі, кущі, дерева, квіти і т.д.), городникам і садівникам треба сіяти і садити при зростаючому Місяці, а коренеплоди (картопля, морква, буряк і т.д.) – при спадаючому Місяці. Копати землю, обрізати дерева і прополювати грядки вдається краще при спадаючому Місяці, тому що всі бур’яни і бур’ян в цей період не приймаються і гинуть. А посадки і щеплення – при зростаючому. Боротьбу зі шкідниками найкраще вести на спадаючому Місяці.

 Якщо на вашій ділянці є трав’яний газон, то косити траву потрібно на зростаючому Місяці, тоді вона буде соковитою і густою.

 Окрім того, при роботах у саду і городі важливо враховувати, у якому знаку Зодіаку знаходиться Місяць, оскільки всі знаки поділяються на родючі, знаки середньої плодючості і безплідні знаки.

 Родючі знаки Зодіаку – Рак, Скорпіон, Риби.

 Знаки середньої родючості – Телець, Терези, Стрілець, Козеріг.

 Безплідні знаки Зодіаку – Овен, Близнюки, Діва, Лев, Водолій.

 Насіння перед посівом рекомендується замочувати, але не допускати, щоб паростки проросли великими, вони повинні ледь проклюнутися. Таке насіння швидко проростає і менше знищується підземними шкідниками.

 Лариса Громадська-Мацюк

 

Нові статті

10 листопада 2020
21 січня 2019
21 січня 2019
21 січня 2019
21 січня 2019

Пошук

Пошук