Що посієш – те й пожнеш

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

 Ще в давнину люди помітили, що Місяць впливає на здоров’я людини і ріст рослин. Сучасні дослідження це підтвердили. А спостережливі садівники-любителі на практиці відчули, що облік фаз Місяця позначається на врожаї. Наприклад, дні нового чи повного Місяця не підходять для посівів, посадок і пересадок, це час відпочинку людини і рослин. У повний Місяць велика частина соків знаходиться у верхній частині рослини, в стеблі і плодах, а на молодика – у його підземній частині – бульбах і коренях.

 Рослини, плоди яких знаходяться над землею (овочі, кущі, дерева, квіти і т.д.), городникам і садівникам треба сіяти і садити при зростаючому Місяці, а коренеплоди (картопля, морква, буряк і т.д.) – при спадаючому Місяці. Копати землю, обрізати дерева і прополювати грядки вдається краще при спадаючому Місяці, тому що всі бур’яни і бур’ян в цей період не приймаються і гинуть. А посадки і щеплення – при зростаючому. Боротьбу зі шкідниками найкраще вести на спадаючому Місяці.

 Якщо на вашій ділянці є трав’яний газон, то косити траву потрібно на зростаючому Місяці, тоді вона буде соковитою і густою.

 Окрім того, при роботах у саду і городі важливо враховувати, у якому знаку Зодіаку знаходиться Місяць, оскільки всі знаки поділяються на родючі, знаки середньої плодючості і безплідні знаки.

 Родючі знаки Зодіаку – Рак, Скорпіон, Риби.

 Знаки середньої родючості – Телець, Терези, Стрілець, Козеріг.

 Безплідні знаки Зодіаку – Овен, Близнюки, Діва, Лев, Водолій.

 Насіння перед посівом рекомендується замочувати, але не допускати, щоб паростки проросли великими, вони повинні ледь проклюнутися. Таке насіння швидко проростає і менше знищується підземними шкідниками.

 Лариса Громадська-Мацюк

 

Нові статті

10 листопада 2020
21 січня 2019
21 січня 2019
21 січня 2019

Пошук

©2021 журнал Українська Родина. Всi права застережено. Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволено лише за умови прямого, відкритого для пошукових систем гiперпосилання на адресу матеріалу. Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламної інформації. Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Web - ISSN 1819-9968; print - ISSN1819-995X. Ukraine, 02140, Kyiv-140, Revytskogo 44 app. 4. Template Design © JoomShaper.

Пошук