Останні новини

Чим розумніша жінка, тим нестерпніший у неї характер — доведено наукою

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

І таке буває!
Бувало таке, що вас називали нестерпною? То ж вам є чим пишатися. Вважайте, що вам зробили комплімент.

Відповідно до дослідження австралійських учених, жінки з нестерпним характером часто розумніші, причому не тільки раціонально, але й емоційно. За словами фахівців, у жінок з гарячим характером хороша пам'ять, у них менше забобонів, вони дуже мотивовані та завжди досягають поставлених цілей.
Складні люди дивляться на світ більш об'єктивно і неупереджено. Приймаючи рішення, вони більше покладаються на раціональний, а не на емоційний аспект.
Джо Форгас, провідний автор дослідження, говорить, що нестерпні жінки зазвичай більш гостро усвідомлюють, що відбувається навколо них, вони аналізують не тільки свою поведінку, але й те, як поводяться навколишні. Вони помічають деталі, які багато про що свідчать. Складні люди частіше за інших розчаровуються, тому що постійно націлені на результат. Більшість з них перфекціоністи до мозку кісток.
Сентиментальні та романтичні люди частіше зазнають невдачі, ніж розчаровані циніки. А все тому, що вони приймають рішення на емоціях і рідко прислухаються до аргументів здорового глузду.
«Позитивний гумор, мабуть, сприяє творчості, гнучкості та співробітництву, примхливість активізує більш ретельний і виборчий образ мислення, змушуючи людину приділяти більше уваги зовнішньому світу», — говорить Форгас.

Інопреса

Нові статті

10 листопада 2020
21 січня 2019
21 січня 2019
21 січня 2019
21 січня 2019

Пошук

Пошук