Чим розумніша жінка, тим нестерпніший у неї характер — доведено наукою

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

І таке буває!
Бувало таке, що вас називали нестерпною? То ж вам є чим пишатися. Вважайте, що вам зробили комплімент.

Відповідно до дослідження австралійських учених, жінки з нестерпним характером часто розумніші, причому не тільки раціонально, але й емоційно. За словами фахівців, у жінок з гарячим характером хороша пам'ять, у них менше забобонів, вони дуже мотивовані та завжди досягають поставлених цілей.
Складні люди дивляться на світ більш об'єктивно і неупереджено. Приймаючи рішення, вони більше покладаються на раціональний, а не на емоційний аспект.
Джо Форгас, провідний автор дослідження, говорить, що нестерпні жінки зазвичай більш гостро усвідомлюють, що відбувається навколо них, вони аналізують не тільки свою поведінку, але й те, як поводяться навколишні. Вони помічають деталі, які багато про що свідчать. Складні люди частіше за інших розчаровуються, тому що постійно націлені на результат. Більшість з них перфекціоністи до мозку кісток.
Сентиментальні та романтичні люди частіше зазнають невдачі, ніж розчаровані циніки. А все тому, що вони приймають рішення на емоціях і рідко прислухаються до аргументів здорового глузду.
«Позитивний гумор, мабуть, сприяє творчості, гнучкості та співробітництву, примхливість активізує більш ретельний і виборчий образ мислення, змушуючи людину приділяти більше уваги зовнішньому світу», — говорить Форгас.

Інопреса

 

 

Нові статті

10 листопада 2020
21 січня 2019
21 січня 2019
21 січня 2019

Пошук

©2021 журнал Українська Родина. Всi права застережено. Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволено лише за умови прямого, відкритого для пошукових систем гiперпосилання на адресу матеріалу. Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламної інформації. Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Web - ISSN 1819-9968; print - ISSN1819-995X. Ukraine, 02140, Kyiv-140, Revytskogo 44 app. 4. Template Design © JoomShaper.

Пошук