Пошук на поличках

Міжнародна виставка подарунків і товарів для ДОМУ ProMaisonShow

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

6 - 9 лютого 2019 року

З 6 по 9 лютого 2019 року в Міжнародному виставковому центрі відбудеться Міжнародна виставка подарунків і товарів для дому ProMaisonShow.
Організатором виставки виступає компанія  «Парус Експо Медіа». Виставка ProMaisonShow  є  одним з найяскравіших і найпрестижніших  виставкових заходів в сегменті подарунків, товарів для дому в Україні і надає можливість ознайомитися з широким асортиментом високоякісної продукції, новими торговими марками і вже відомими брендами, а також сприяє вивченню стану ринку, встановленню нових контактів і діловому спілкуванню.  
Участь у виставці ProMaisonShow ‒ це ідеальна можливість представити продукцію Вашої компанії на ринку, безпосередньо зустрітися з широкою аудиторією фахівців, встановити нові ділові контакти, обмінятися ідеями, а також обговорити питання розвитку бізнесу.

Тематичні розділи виставки ProMaisonShow:

WORLD OF GIFTS Trade Show:  подарунки й сувеніри; бізнес-подарунки; електронні подарунки; м'які іграшки; біжутерія та модні аксесуари; подарункове пакування; арома-подарунки; товари для хобі і творчості;  Handmade на виставці буде представлено провідними компаніями, такими як: «Заморські подарунки», «Світ подарунків», «Майстер-Крамі», ТМ «Bogz»,  «Orner»,  «SUPERMAGNIT» та іншими.

Textile Trade Show: текстиль для спальні; текстиль для ванної кімнати; текстиль для кухні; дитячий текстиль на виставці буде представлено компаніями: «Активтрейд»,  «Магія текстилю»,  «Kazanov.a», «Waydex» та ін.

DÉCOR Trade Show:   предмети декору та інтер'єру; дизайнерські меблі; декоративне освітлення; флористика на виставці буде представлено компаніями: «Аннаїс», галерея «Глобус»,  ТМ «Скорпіо», «Florial» та ін.

TABLEWARE Trade Show:  кухонний посуд та аксесуари; сервірувальний посуд; столове приладдя;  дитячий посуд; одноразовий посуд; посуд для HoReCa на виставці буде представлено компаніями: «BRIZOLL», «EMPIRE»,    «SWEET HOME»  та ін.

HOUSEHOLD Trade Show: товари господарсько-побутового призначення; предмети та інвентар для прибирання приміщень; побутова хімія та професійні миючі засоби; аксесуари та супутні товари на виставці буде представлено компаніями: «Склоприлад»,  «BleskDom» та ін.

Виставка буде супроводжуватися насиченою діловою та конкурсною програмою «ЕтноПосуд‒2019». Щодня будуть проходити відкриті практичні семінари, лекції, тренінги, презентації та майстер-класи від провідних вітчизняних експертів галузі, дизайнерів, декораторів.

Мета конкурсу «ЕтноПосуд‒2019»:
‒ Створення інформаційної та комунікаційної площадки для обміну досвідом та організації взаємодії всіх зацікавлених осіб і організацій у сфері виробництва і реалізації посуду з етномотивами;
‒ Виявлення потенційних виробників посуду, що поєднують традиції та історико-культурні цінності регіонів України.

Конкурс буде проведено за номінаціями:
- Традиційний виріб ручної роботи;
- Дизайнерський виріб;
- Промисловий виріб.


Виставка працюватиме:

6 ‒ 8 лютого з 10:00 до 18:00
9 лютого з 10.00 до 16.00

Місце проведення:

Міжнародний виставковий центр, павільйон № 1А, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна».

З питань участі звертайтесь:

ТОВ «Парус Експо Медіа»
тел.: ( 044) 484-68-91,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ,
www.pem.com.ua
www.facebook.com/pem.com.ua/

Пошук

©2019 журнал Українська Родина. Всi права застережено. Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволено лише за умови прямого, відкритого для пошукових систем гiперпосилання на адресу матеріалу. Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламної інформації. Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Web - ISSN 1819-9968; print - ISSN1819-995X. Ukraine, 02140, Kyiv-140, Revytskogo 44 app. 4. Template Design © JoomShaper.

Пошук