Пошук на поличках

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка


З  6  по  9 березня запрошуємо відвідати Міжнародну оптово-роздрібну виставку рукоділля та хобі HANDMADE-Expo, яка відбудеться на території виставкового центру МВЦ  (м. Лівобережна, Броварський проспект, 15).

Оптом та в роздріб повний спектр товарів для рукоділля та творчості, широкий вибір виробів ручної роботи, дизайнерські вироби, сувенірна продукція, етнотовари, вироби для декора та авторські подарунки на будь-який смак.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

З 6 по 9 березня  2019 року відбудеться XIV Міжнародна виставка екотоварів та послуг для здорового способу життя ЕCO-Expo

Місце проведення: Міжнародний виставковий центр, 2-ий павільон, м. Київ, Броварський проспект, 15,  м. Лівобережна
Організатор: Промоушн-центр «Український Подіум»
Великий спектр екологічно чистих продуктів харчування, товари для дому, продукція для дітей і дорослих, біомедичні препарати, натуральна органічна косметика, екотовари для здоров’я та господарства і багато іншого.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

6 - 9 лютого 2019 року

З 6 по 9 лютого 2019 року в Міжнародному виставковому центрі відбудеться Міжнародна виставка подарунків і товарів для дому ProMaisonShow.
Організатором виставки виступає компанія  «Парус Експо Медіа». Виставка ProMaisonShow  є  одним з найяскравіших і найпрестижніших  виставкових заходів в сегменті подарунків, товарів для дому в Україні і надає можливість ознайомитися з широким асортиментом високоякісної продукції, новими торговими марками і вже відомими брендами, а також сприяє вивченню стану ринку, встановленню нових контактів і діловому спілкуванню.  
Участь у виставці ProMaisonShow ‒ це ідеальна можливість представити продукцію Вашої компанії на ринку, безпосередньо зустрітися з широкою аудиторією фахівців, встановити нові ділові контакти, обмінятися ідеями, а також обговорити питання розвитку бізнесу.

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

З 7 по 9 лютого 2019 року в Київському Будинку природи пройде спеціалізована виставка Альтернативна медицина-2019 і Ярмарок здоров'я та екотоварів.

Середечно вітаємо з днем народження нашу постійну авторку Тамару Данилівну Желібу

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Редакція журналу "Українська родина" сердечно вітає нашого постійного автора Тамару Данилівну Желібу з днем народження. (На фото зліва).

Від усього серця бажаємо Вам, шановна Тамаро Данилівна, міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі!

Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років.

Живіть довго, в щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

З повагою, редакція

Сторінка 1 із 2

Пошук

©2019 журнал Українська Родина. Всi права застережено. Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволено лише за умови прямого, відкритого для пошукових систем гiперпосилання на адресу матеріалу. Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламної інформації. Думка редакції може не збігатися з думкою авторів. Web - ISSN 1819-9968; print - ISSN1819-995X. Ukraine, 02140, Kyiv-140, Revytskogo 44 app. 4. Template Design © JoomShaper.

Пошук